+38(068)167-30-61 Viber/ Telegram
+38(063)227-07-78
+38(099)112-62-42
Пн-Пт: 09:00-20:00
Сб-Вс: 10:00-20:00

Кошик порожній!

Про нас

Ми - молода та прогресивна компанія Акивна планета.

Маємо досвід роботи в сфері активного дитячого дозвілля та спорту більше 5ти років! Саме тому сміливо можемо стверджувати, що знаємо потреби та бажання наших клієнтів.  Оскільки нашими клієнтами є батьки дітей, ми розуміємо важливість дотримання норм безпеки та високої якості товарів , що постачаємо. Тому дуже ретельно слідкуємо за асортиментом товару і надаємо лише високоякісні пропозиції. В більшості випадків - це товари українських виробників. Пропонуючи товари вітчизняного виробницва та працюючи офіційно ми підтримуємо економіку країни. 

Наголосимо ще раз на тому , що ми працюємо офіційно та сплачуємо податки. Надаємо всю необхідну документацію на товар та його поставку. Працюємо за договором, тому маємо можливість співпрацювати з державними, комерційними та бюджетними організаціями та звісно з приватними замовниками.

Основні напрямки ассортименту наших товарів: 

1. Дитячі та спортивні батут, серед яких:  батути з сіткою та без, надувні батути для домашнього та комерційного використання.

2. Дитячі вуличні майданчики : цікаві моделі для домашнього використання, багато варінтів устаткування для майданчиків загального користування (гірки, будиночки, годалки, комплекси, пісочниці , тематичне ігрове обладнання).

3. Спортивні майданчики, серед яких обладнання як для дітей, так і для дорослих : турніки, тренажери, обладнання для спортивних ігор.

4. М'які модулі та  обладнання для ігрових кімнат (сухі бассейни, м'які конструктори , килимки та розвиваюче обладнання, безкаркасні меблі для дитячих зон , та зон відпочинку) 

5. Обладнання для садочків та шкіл  ( меблі, спортивне обладнання, павільйони)

У своїй діяльності ми спираємось на принципи індивідуального підходу та якісного обслуговування. Тобто кожному клієнту можемо надати професійну консультацію, підібрати індивідуальну комплектацію обладнання, та навіть розробити унікальний проект (саме такі замовлення нас дуже радують та цікавлять, адже дають можливість проявити креатив та професіоналізм та отримати задоволення від виконання бажань клієнта). 

Отже разом з нами Ви отримуєте: 

  • професійну консультацію та індивідуальний підбір товару.
  • якісний , офіційний товар від найкращих виробників
  • можливість оформити замовлення "під ключ" з доставкою та монтажем
  • можливість оплатити замовлення частинами
  • можливість допомогти нужденним дітям , адже ми перераховуєм % від продажів на рахунки благодійних організацій. А саме благодійним організаціям робимо знижку при першому замовленні.
Наша компанія Активна Планета не планує зупинятися на досягнутому.Ми плануємо розвиватися далі, для того щоб ассортимент якісних виробів був більшим та доступнішим. Розробляємо лінійку своїх товарів. Хвилюємось за безпеку дітей та прагнемо цікавого, активного, рухливого дитинства для них, навіть в сучасну епоху гаджетів.